Шок

Смішні факти. Кілька несподіваних фактів: Сухе вино насправді мокре. Білий виноград насправді зелений. Крабові палички роблять не з крабів, а дитячий крем не з дітей. Крилаті вислови насправді не вміють літати. Полярні ведмеді не притягуються і не відштовхуються. Кнопку "подобається" можна натиснути, навіть якщо тобі не подобається. Морські свинки насправді не морські і не свинки. Насправді ми народилися за рік до свого першого дня народження.

Популярні жарти:

Закиньте кілька гривень на мега-збір від “Нової Пошти” і фонду “Повернись Живим”:

Запакуй небо - Прокачай ППО! Збираємо 330 мільйонів гривень на зв'язок і рухомі командні пункти для сил протиповітряної оборони. Фонд "Повернись живим" і "Нова пошта"

Смішні факти. Кілька несподіваних фактів: Сухе вино насправді мокре. Білий виноград насправді зелений. Крабові палички роблять не з крабів, а дитячий крем не з дітей. Крилаті вислови насправді не вміють літати. Полярні ведмеді не притягуються і не відштовхуються. Кнопку “подобається” можна натиснути, навіть якщо тобі не подобається. Морські свинки насправді не морські і не свинки. Насправді ми народилися за рік до свого першого дня народження.