Таке

Прикол Що не люблять чоловіки. Пост в соцмережі. По телевізору кажуть "Чоловікам не подобаються яскраві помади, вони вважають їх вульгарними". Дик купіть собі нюдові, хлопчики.. Он в МАС є хороші матові варіанти. Головне, аби ви собі подобались! Комент: То нюдова білизна їм блдь не подобається, то коротка стрижка, то нігті нарощені, тепер от помади. Коли вже мужики зрозуміють, що вони можуть собі дозволити все це не носити? Коли вже суспільство перестане нав'язувати мужикам як вони мають виглядати?!

Популярні жарти:

Закиньте кілька гривень на мега-збір від “Нової Пошти” і фонду “Повернись Живим”:

Запакуй небо - Прокачай ППО! Збираємо 330 мільйонів гривень на зв'язок і рухомі командні пункти для сил протиповітряної оборони. Фонд "Повернись живим" і "Нова пошта"

Прикол Що не люблять чоловіки. Пост в соцмережі. По телевізору кажуть “Чоловікам не подобаються яскраві помади, вони вважають їх вульгарними”. Дик купіть собі нюдові, хлопчики.. Он в МАС є хороші матові варіанти. Головне, аби ви собі подобались! Комент: То нюдова білизна їм блдь не подобається, то коротка стрижка, то нігті нарощені, тепер от помади. Коли вже мужики зрозуміють, що вони можуть собі дозволити все це не носити? Коли вже суспільство перестане нав’язувати мужикам як вони мають виглядати?!