Донат на ЗСУ

Смішний пост донат на ЗСУ. Дуже часто чоловіки переймаються через те, що в них маленький донат на ЗСУ.Вони дивляться на звіти від професійних волонтерів з донатами по 5-10 тисяч гривень, і соромляться своїх нібито маленьких донатів.Але треба розуміти, що донат в 5, і тим більше в 10 тисяч гривень - це виключення. Дослідження показали, що середній донат українця - приблизно 500 гривень, і це - абсолютно задовільний розмір донату. Крім того, далеко не кожен волонтер може впоратись з донатом в 10 тисяч - бували випадки, коли доходило навіть до блокування карток, що потребувало довгого спілкування з підтримкою банку... А деякі волонтери взагалі відчувають себе абсолютно задоволеними з донатами по 50-100 гривень. Тож, не хвилюйтесь. Розмір донату - суто індивідуальна характеристика, і ви завжди можете знайти такого волонтера, для якого саме ваш донат буде ідеального розміру і якості.

Популярні жарти:

Закиньте кілька гривень на мега-збір від “Нової Пошти” і фонду “Повернись Живим”:

Запакуй небо - Прокачай ППО! Збираємо 330 мільйонів гривень на зв'язок і рухомі командні пункти для сил протиповітряної оборони. Фонд "Повернись живим" і "Нова пошта"

Олександр Веприк. Смішний пост Донат на ЗСУ. Дуже часто чоловіки переймаються через те, що в них маленький донат на ЗСУ.
Вони дивляться на звіти від професійних волонтерів з донатами по 5-10 тисяч гривень, і соромляться своїх нібито маленьких донатів.
Але треба розуміти, що донат в 5, і тим більше в 10 тисяч гривень – це виключення. Дослідження показали, що середній донат українця – приблизно 500 гривень, і це – абсолютно задовільний розмір донату.
Крім того, далеко не кожен волонтер може впоратись з донатом в 10 тисяч – бували випадки, коли доходило навіть до блокування карток, що потребувало довгого спілкування з підтримкою банку… А деякі волонтери взагалі відчувають себе абсолютно задоволеними з донатами по 50-100 гривень.
Тож, не хвилюйтесь. Розмір донату – суто індивідуальна характеристика, і ви завжди можете знайти такого волонтера, для якого саме ваш донат буде ідеального розміру і якості.